Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Shuttle ( Ekonomik Paylaşımlı , ) Transfer Hizmeti

Yolcuların 17 kişilik araçlarla havaalanından toplu taşıma servisidir. Adına paylaşımlı transfer de denilen shuttle transfer ile ekonomik fiyatlara hızlı ve güvenilir şekilde havaalanından evinize, evinizden havaalanına ulaşım sağlayabilirsiniz.

 << Havaalanına ulaşımın en ekonomik yolu Alanya Transfer>>

Farklı müşterilerle paylaşılan shuttle transfer hizmetimizi tercih eden misafirlerimiz, araç kapasitelerine, uçuş saatlerine ve havalimanı iniş saatlerine göre düzenlenen transferler ile kaliteli hizmetten ve ekonomik konforlu seyahatten faydalanmaktadır. Shuttle transfer olarak adlandırılan bu hizmet, paylaşımlı olduğu için ekonomik transfer olarak da adlandırılmaktadır. Tek misafirimiz olsak bile, shuttle transferimiz sizi havalimanında veya belirtilen durakta belirtilen saatte karşılayacaktır. İkisinin mesafesi ve süresinin hesaplanması ve uçuş öncesi havalimanında yapılacak işlemlerin süresinin hesaplanması ve buna göre transfer süresinin seçilmesi. Misafirlerimiz için havalimanında maksimum bekleme süresi, ilk biniş yapan yolcu için 45 dakikadır. Konaklamanıza taşınacaksınız. Havalimanına gitmek isteyen misafirlerimiz için rota, misafirlerimizin belirttiği durakların mesafelerine göre düzenlenmektedir. Firmamıza ait tüm araçlar düzenli olarak kontrol ve bakımları yapılırken, tarafımızca oluşabilecek herhangi bir aksama durumunda araç en kısa sürede değiştirilerek güvenli bir şekilde gideceğiniz yere teslim edilecektir. Shuttle transferi tercih ederek ekonomik ve paylaşımlı bir şekilde gerçekleştirilecek olan transferiniz süresince araç içerisinde diğer misafirlerimize karşı da sorumluluk aldığınızı unutmayınız.

Shuttle Transferlerde Araç içi ÜCRETSİZ hizmetlerimiz

    LCD TV INTERNET SU 220V

 

VIP Servis Hizmeti

Özel misafirlerinizin kendilerini özel hissetmeleri için gerekli tüm hazırlıkları yaptık. Bakımlı, sigortalı ve sertifikalı Vip araçlarımızla Vip transfer ayrıcalığını bizimle yaşasınlar. Şoförlerimiz size eşlik ederken, yolculuğunuz deri koltuklu, lüks döşemeli ve multimedya imkanlarına sahip üst düzey konforlu araçlarda gerçekleşecek. Yolculuğunuzdan en az 24 saat önce bizimle iletişime geçtiğinizde ekibimiz size rehberlik edecektir. Seyahatiniz kesintisiz, tatiliniz kesintisiz başlasın. Alanya Transfer firması olarak siz değerli yolcularımıza sağlıklı ve iyi yolculuklar dileriz.

Grup Transfer Servis Hizmeti

Paylaşımlı transfer hizmetini kullanmak istemeyen birey, aile, arkadaş gibi misafirlerimizin kendileri için özel araç talep ettikleri bir hizmettir. Özel transfer fiyatları araca göre değişmekte olup, kişi sayısına göre araçtan otobüse farklı araçlar temin edilebilmektedir. Misafirlerin geliş saatlerine göre özel transferler düzenlendiği için havalimanlarında bekleme süresi yoktur. Özel transferler paylaşılmadığı için misafirlerin istekleri doğrultusunda istenilen güzergah üzerinden direkt ulaşım sağlanmaktadır.

Servis Karşılama Hizmetleri

Sizi havalimanında karşılayacak olan personelimiz, araçlarınıza kolayca ulaşmanıza yardımcı olacak ve sizi zaman kaybetmeden en güvenli ve en hızlı şekilde gideceğiniz yere ulaştıracaktır.

Müşteri Hizmetleri

Rezervasyon, onay veya acentemiz ile görüşmeme gibi durumlarda 7/24 müşteri desteğimizi arayarak bilgi alabilirsiniz. İletişim numaralarımızı öğrenmek için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Özel Jet kiralama

Kongre ve Seminer Taşımacılığı

Tüm hizmetlerimizi ve servislerimizi sizler için kullanmaktan mutluluk duyarız. Tüm soru ve önerilerinizi

Kolay ve hızlı transfer seçenekleri
7/24 Destek
Yurtiçi ve yurtdışı charter uçak bileti satışları

Alanya transfer hizmetleri
Vip transfer hizmeti
Vize işlemleri ( Rusya )
Geçici uçak bileti rezervasyon işlemleri

Tüm hizmetlerimizi ve servislerimizi sizler için kullanmaktan mutluluk duyarız. Tüm soru ve önerilerinizi

Kolay ve hızlı transfer seçenekleri
7/24 Destek
Yurtiçi ve yurtdışı charter uçak bileti satışları
Vip transfer hizmeti
Alanya transfer hizmetleri
Vize işlemleri ( Rusya )
Geçici uçak bileti rezervasyon işlemleri
İlgili Personel HIZLI REZERVASYON Online Destek

İletişim

  • Saray Mahallesi Atatürk Caddesi Aydın Apt. Kat:1 Da:2, 07400 Alanya/Antalya
  • +90 242 243 43 83
  • [email protected]