Alanya Transfer – Havalimanı Karşılama Hizmetleri

Milyonlarca turist ve gezgin, her gün birden fazla arayış için hava yoluyla hareket eder. Alanya Transfer ile büyük bir çoğunluğu gezi amaçlı yurtdışına seyahat ediyor. Sadece hava yoluyla seyahat etmek ve havaalanına ulaşmak yeterli değildir ve daha fazla ulaşıma ihtiyaçları vardır. Havalimanı karşılama hizmetleri aracılığıyla Alanya transferi cevap olabilir.

Antalya gibi tercih edilen destinasyonların ziyaretçileri, özellikle yurtdışına seyahat ederken, hava yoluyla seyahat etmeyi en uygun modu bulabilirler. Nihai varış noktaları için havaalanına ulaştıktan sonra seyahat edenler için hala bir sorun var. Havalimanı karşılama hizmetleri ile antalya transfer, bu tür kişilerin aradığı çözümler olabilir.

Havaalanı Karşılama Hizmetleri

Önceden bildirilmiş varış ile, Alanya transfer hizmetleri, ziyaretçinin adını taşıyan bir tabela ile havaalanında bekleyen sürücüleri ile ziyaretçilere yardımcı olur. Deneyimli ve profesyonel sürücüler, yolcuyu almak için yola çıkmadan önce bile haberdar olacağından, uçağın varış gecikmesi önemli olmayacaktır. Sürücüler çoğunlukla verimli ve yolcularının güvenliği ve konforuna en iyi şekilde özen gösteren profesyonellerdir.

Fiyat için Pazarlık

Uçağa bindikten sonra fiyat pazarlığı yapılmasına izin verilmemektedir ancak bu, yolcuyu Alanyaya gelmeden önce transfer hizmeti sağlayıcısı ile anlaşma ve pazarlık yapmaktan caydırmaz. Aslında bu, Lizbon transferleri, Stockholm transferleri ve Alanya transferleri gibi tüm durumlarda kabul edilen bir gelenek. Seyahat edenler, transfer hizmeti sağlayıcılarının sunduğu indirim fırsatlarından yararlanabilir.

Zaman Ekonomisi

Alanya’yı gezmeye gelen ziyaretçilerin çoğu zaman ekonomisini tercih edeceğinden, en iyi sağlayıcılar her zaman bu hususla ilgilenir. Yaklaşık bir saatte 60 kilometrelik seyahat mesafesi, herhangi bir gezgin için bonus olacaktır ve bu hizmet sağlayıcıların sunduğu şey budur. Antalya merkeze ve kale içine ulaşım, Antalya Havalimanı’ndan sırasıyla 17 ve 25 Km’lik mesafeyi kapsayan 25-35 dakika sürer. Antalya Havalimanı’ndan bu bölgelere ulaşım sırasıyla 60 ve 50 kilometrelik mesafeyi kat ederek sırasıyla 50 ve 40 dakika sürmektedir. Ücreti 25 ila 60 Euro arasında değişmektedir.

Taşıma Modları

Ulaşım fiyatları araç başına maksimum 4 yolcuyu kapsar. Lüks araçlarla VIP transfer de mevcuttur. Büyük yolcu grupları için havalimanı otobüsü taşımacılığı da transfer hizmeti sağlayıcıları tarafından sağlanmaktadır.