Alanya Havaalanı Servisi

Alanya’da muhtemelen etrafa bakmak için zaman harcamak isteyeceğiniz pek çok harika yer var – ama bahse gireriz ki havalimanını listenize eklememişsinizdir! Bu nedenle, bir kez vardığınızda, sizi nihai varış noktanıza mümkün olan en kısa sürede ulaştırmak için muhtemelen hızlı ve makul fiyatlı bir Alanya Havaalanı Servisi isteyeceksiniz.

Toplu taşıma seçenekleri

Elbette toplu taşıma için seçenekler var. Ücret genellikle doğrudan sürücüye ödenir. Ancak bu, özellikle grup halinde seyahat eden veya yanlarında spor malzemeleri gibi hacimli bagajları olan yolcular olmak üzere tüm yolculara uygun olmayabilir. Toplu taşıma da muhtemelen sizi varış noktanıza götürmez ve örneğin küçük çocuklarla seyahat ediyorsanız bu pek eğlenceli olmayabilir.

Havaalanından hızlı bir çıkışla tam varış noktanıza varışınızı birleştirmek istiyorsanız, özel Alanya Havaalanı Shuttle servislerini arayabilirsiniz.

Özel shuttle hizmeti kullanmak

Özel bir hizmet kullanmanın avantajları açıktır:

• Kişiselleştirilmiş koleksiyon;
• Başkalarını beklemeden havaalanından hızlı çıkış;
• Nihai varış noktanıza teslimat;
• Yerel sürücünüzden uzman tavsiyesi ve rehberliği;
• Önceden ayarlanmış toplama ve kalkışta havaalanına dönüş;
• Birden fazla para biriminde ödeme kabul edilir.

Bu tür hizmetlerin ne kadar makul fiyatlı olduğuna şaşırabilirsiniz.

Nasıl çalışır

Hızlı bir şekilde teslim almanızı sağlamak için, ben ve diğer Antalya Havaalanı Servisi sürücülerinin bazı şeyleri önceden bilmemiz gerekiyor:

• Adınız, uçuş numaranız ve havayolu ile tahmini varış detaylarınız;
• Grubunuzdaki toplam yolcu sayısı;
• Nihai varış noktanız;
• Partinizin özel ihtiyaçları (büyük bagajlar, çok küçük bebekler veya seyahat eden çocuklar, yaşlılar vb.);
• Dönüş uçuş bilgileriniz.

Fiyat genellikle varışta bize ödenir. Yerel olmayan bir para biriminde ödeme yapmak istiyorsanız lütfen bize önceden bildirin.

Alanya Havaalanı Servisi koleksiyonları ve teslimatları

Sizinle havaalanında sizi bekleyeceğimiz bir yer anlaşacağız. Bulması kolay ve genellikle üzerinde adınızın yazılı olduğu bir afiş tutuyor olacağız. Siz sadece gelin, kendinizi tanıtın, biz oradan alalım!

Dönüş ayağında, sizi alacağımız tarih ve saati kararlaştıracağız. Havalimanına ulaşım süresi, nereye veya nereden seyahat ettiğinize bağlı olarak değişecektir ancak modern havayolu tavsiyeleri doğrultusunda normalde havalimanına hareketinizden yaklaşık 2 saat önce varmayı hedeflemenizi öneririz. Bu faktörü ve mevcut trafik koşullarını vb. hesaba katarak, dönüş ayağında almak için makul bir zaman konusunda size tavsiyede bulunacağız.

Bölünmüş gruplar

Yalnız veya küçük bir grupla seyahat ediyorsanız, sizi doğrudan gideceğiniz yere götürmekten memnuniyet duyarız. Alternatif olarak, bir Alanya Havaalanı Shuttle transfer aracında partinizi bir başkasıyla birleştirirsek biraz daha ucuz olabilir. Gereksinimlerinizi bize bildirirseniz, seçenekleri burada daha ayrıntılı olarak açıklamaktan memnuniyet duyarız.

Hatırlanacak şeyler

Nihai hedefinize mümkün olduğunca çabuk ulaşmanıza yardımcı olacak birkaç ipucu.

1. Sokak ve posta kodunu içeren bir hedef adresi sağlamaya çalışın. Küçük bir ara sokakta, vb
. sakin bir yer olması durumunda, varış yerindeki bir telefon numarası da yararlı olabilir. 2. Kişi başına birden fazla valiz gibi fazla bagajla seyahat ediyorsanız lütfen bize önceden bildirmeyi unutmayın.
3. Seyahat planlarınız değişirse (örneğin grubunuzdaki 4 kişi yerine 6 kişi) o zaman lütfen en kısa zamanda bize bildirin.
4. Uçuşunuz ertelenirse paniğe kapılmanıza gerek yok – uçuşları düzenli olarak izliyoruz ve telafi etmek için karşılama saatimizi otomatik olarak ayarlıyoruz.

Bütün bunlar şehrimize gidiş gelişlerinizi olabildiğince sorunsuz hale getirecektir. Sizi Alanya Havaalanı Servisimizde görmeyi dört gözle bekliyoruz.